Mythozia

Mythozia to niesamowite miejsce. Jeśli jesteś odważny to dołącz się...


  • Index
  •  » Zapisy
  •  » Zanim zaczniesz grę zapisz się!

#1 2012-04-15 20:36:34

 Neit

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 12
Punktów :   
rasa: Wampir
wiek: Panna
broń: Łuk i sztylet

Zanim zaczniesz grę zapisz się!

Należy wypełnić poniższe punkty i czekać na zaakceptownie przez administratora.

1. Imię:
2. Płeć:
3. Wiek: (dziecko, młodzieniec/panna , dorosły, starzec/staruszka)
4. Rasa: (anioł, demon, wampir, wilkołak, człowiek, duch lub ożywieniec, czyli zombie)
5. Wygląd: (należy opisać w minimum 3 zdaniach, wygląd powinien się zgadzać z avatarem)
6. Znaki szczególne: (wypisać, bądź zostawić puste)
7. Charakter: (minimum 5 cech, bądź określeń)
8. Historia postaci: (biografia, krótki opis życia postaci, minimum 10 zdań)


www.czarna-perla.blogspot.pl - wejdź, jeśli lubisz mroczne klimaty

Offline

 

#2 2012-04-15 21:01:21

 Neit

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 12
Punktów :   
rasa: Wampir
wiek: Panna
broń: Łuk i sztylet

Re: Zanim zaczniesz grę zapisz się!

1. Imię: Neit
2. Płeć: kobieta
3. Wiek: panna
4. Rasa: wampir
5. Wygląd: Mam długie rude włosy, które zmieniają swój odcień zalenie od humoru. Moje zielone oczy dostrzegają wszystko, co się wogół mnie dzieje. Noszę sługie suknie oraz czarne trzewiki. Przy pasku noszę pochwę, a w nim mój ukochany sztylet - Lunę. Na plecach noszę kołczan ze srebrzystego materiału wypełniony mocnymi strzałami ze szkarłatnymi piórami. W ręku dzierżę rzeźbiony łuk ze srebrnymi zdobieniami.
6. Znaki szczególne: 
7. Charakter: przyjazna; odważna;zwinna;sprytna;miłośniczna zwierząt, a w szczególności wilków, którymi opiekuje się od dziecka
8. Historia postaci: Urodziłam się na dworze szlacheckim. Gdy miałam 20 lat zakochałam się w pewnym chłopaku - Ezechielu. Był on wampirem To on mnie przemienił. Mojemy ojcu nie spodobało się to, że go kocham, więc nasłał na Ezechiela wieśniaków, a oni go zabili. Uciekłam stamtąd. Gługo szukałam domu, aż wreszcie doszłam do Mythozii. Pokochałam tutejsze lasy i zaprzyjaźniłam się z watachą wilków żyjącą w nich.


www.czarna-perla.blogspot.pl - wejdź, jeśli lubisz mroczne klimaty

Offline

 

#3 2012-04-15 22:22:56

 Tiania

Świeża krew

Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 1
Punktów :   
rasa: wampir
wiek: panna
broń: chakram

Re: Zanim zaczniesz grę zapisz się!

1. Imię: Tiania
2. Płeć: kobieta
3. Wiek: panna
4. Rasa: wampir
5. Wygląd: Ma długie czarne włosy i białe oczy. Noci czerwone suknie do kolan, chodzi boso. Na głowie ma wianek.
6. Znaki szczególne: białe oczy
7. Charakter: dyskretna, nieufna, groźna, ciągle głodna
8. Historia postaci: Dawno temu żyła sobie Tiania - córka piekarza Leostaffa. Pewnego razu udała się na spacer do lasu. Tam napadła ją wampirzyca i wyssała z niej krew. Jak się okazało nie całą, więc Tiania zamieniła się w wampira. Wampirzyca - Tiania miała od tamtej pory nie zaspokojony apetyt na ludzką krew. Tiania lubiła moczyć swoje ciało w krwi ofiar, a następnie smarować nią pobliskie domy ( sprawiał jej przyjemność strach mieszkańców).
Wszystko pozostało do dzisiaj 



Zaakceptowane!
Odsyłam do zapisów grupowych.
Neit

Offline

 
  • Index
  •  » Zapisy
  •  » Zanim zaczniesz grę zapisz się!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mbdig.pun.pl www.akadeniashibusen.pun.pl www.polishbanditcrew.pun.pl www.klandk.pun.pl www.espeedwaymenager.pun.pl